O restauraci Sladovna Cvikov

Dříve měl každý pivovar svoji sladovnu, místo, kde se vyráběl z ječmene slad. Stejně tak tomu bylo i v pivovaru ve Cvikově. Dnes se nejčastěji slad vyrábí ve velkých poloautomatických sladovnách a do pivovaru se jen dováží. Zdejší sladovnu jsme tedy proměnili v restauraci a původní využití těchto prostor už připomíná pouze její název.

Útulná pivovarská restaurace s citlivě provedeným interiérem má kapacitu 85 míst. V moderně vybavené kuchyni připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin pestrou nabídku pokrmů podle vyzkoušených receptů české kuchyně. Záleží nám na původu ingrediencí, ze kterých vaříme, a proto si je vybíráme především u místních producentů.

Na výběr jsou zde pochoutky k pivu, tradiční česká jídla připravená dle místních receptů i bezmasá jídla a saláty. Nabídka naší kuchyně se přirozeně liší podle jednotlivých ročních období. V nabídce se tak objeví například i zabijačkové hody.

Provozní doba restaurace Sladovna:ve Cvikově a rezervace zde.

Od roku 2022 jsme pro vás otevřeli další nové prostory pivovarské pivnice s krásným venkovním posezením u pivovarského rybníka.

Pivnice poskytne jedinečnou atmosféru pro vaše soukromé akce, svatby či firemní večírky s kapacitou až 96 míst + terasa.


 

zpět nahoru