Kariéra

Hledáme nové kolegy/ně na plný pracovní úvazek do týmu pivovaru a restaurace Sladovna ve Cvikově:

Rozvozce/technik
Náplň práce: rozvoz piva k zákazníkům a zajištění základního technického servisu

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, fyzickou zdatnost, řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme: výborné platové podmínky ve stabilní společnosti, prima pivovarskou partu, výhody práce v pivovaru, závodní stravování.

Nástup možný od 1. 6.

Servírka/číšník
Do restaurace Sladovna ve Cvikově hledáme servírku/číšníka.

Výčepní
Náplň práce:

  • starat se o kvalitu piva v restauraci a čepovat
  • pomoc s přípravou ostatních nápojů

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové podmínky
  • práce v příjemném moderním prostředí areálu pivovaru
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • personální stravování

Požadujeme:

  • chuť do práce
  • samostatnost
  • zodpovědnost
  • týmového ducha

Nástup možný ihned.

Kuchař/kuchařka

Do naše mladého kolektivu hledáme kuchaře/kuchařku.
Nabízíme:

  • příjemné moderní pracovní prostředí pivovarské restaurace
  • výborné mzdové ohodnocení
  • pivo jako benefit
  • zázemí ve stabilní společnosti v krásném prostředí pivovaru
  • možnost ubytování
  • spolehlivost
  • pracovní nasazení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám něco o sobě na kariera@pivovarcvikov.cz