Ze Zeleňák festu se stávají Slavnosti pivovaru

Měli jste rádi Zeleňák fest, kterým jsme po čtyři uplynulé roky otvírali festivalovou sezónu na Českolipsku? Pokud ano, máte se letos na co těšit! Vzali jsme si totiž ze Zeleňák festu to nejlepší, přidali spoustu zábavy navíc a proto se letos můžete těšit na Slavnosti Pivovaru Cvikov.

Slavnosti se uskuteční v sobotu 25. května, tedy ve stejném termínu, jako jsme mívali Zeleňák fest. Program jsme však hodně rozšířili! Můžete se těšit na víc kapel, navíc multižánrových, takže si každý přijde na své. Ke kapelám jsme přidali pohádku a tvořivé dílničky pro děti, navíc bude možné si prohlédnout i pivovar. Přichystaná bude relax zóna s koktejly, velkokapacitní stan jako ochrana proti sluníčku či dešti (i když ten objednaný nemáme), po celý den pak budou také probíhat nejrůznější pivní soutěže o ceny. A vstupné? Lidové!

Další podrobnosti o programu, vstupenkách a nabídce zábavy sledujte zde a na FB profilu pivovaru. Těšíme se, že si spolu s námi a vaší rodinou a přáteli užijete prima den v pivovaru!

zpět nahoru