Vytvořte si vlastní originální půllitr

Vyrobit dobré pivo vyžaduje mimo jiné trpělivost a čas. Udělat si vlastní půllitr také není jen tak, ale pod dohledem mistrů sklářů z lindavské sklárny Ajeto to jistě zvládnete.

Sklárna Ajeto je proslulá svými sklářskými výrobky po celém světě. Ve svých sklářských dílnách však dává příležitost i úplným laikům vyzkoušet si práci se sklářskou píšťalou. Během exkurze ve sklárně si můžete vyrobit i vlastní originální půllitr s logem cvikovského pivovaru. Po jeho vychlazení ve sklářské peci si již druhý den můžete naše pivo vychutnávat z vlastnoručně vyrobené sklenice.

Poprvé si vlastní půllitr s naší značkou můžete vyrobit o letošním velikonočním víkendu 4. – 5. dubna a pak již kdykoliv během exkurze ve sklárně Ajeto. Aktuální informace o časech, kdy se konají exkurze, najdete na webu sklárny.

V sobotu 4. dubna během akce Sklářské Velikonoce ve sklárně Ajeto bude mezi lindavskou sklárnou a cvikovským pivovarem zavedena autobusová doprava. V Pivovaru Cvikov bude pro návštěvníky Sklářských Velikonoc připravena exkurze po pivovarském provozu.

Jízdní řád (4. dubna 2015)
Odjezd z Lindavy do Cvikova: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 hodin
Odjezd ze Cvikova do Lindavy: 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 hodin

 

zpět nahoru